VİSSMATE İLE GELEN HİJYEN

Herkese Merhabalar,

Bugün sizlere arife gününe yakışır bir üründen bahsedeyim, malum Türkiye'den buram buram çamaşır suyu kokusu yayılıyor :) Ev temizliğinde bize miras kalan ürünlerden biri çamaşır suyudur. Her şeyi pimpak da eder ama ah o kokusu yok mu o kokusu değil mi ?


Bana vissmate tarafından dört adet çamaşır suyu ve yanında da kullanışlı bir not defteri gönderildi.
Vissmate çamaşır suları yoğun kıvamda olması sayesinde döktüğümüz bölgelerden sıçrayıp güzelim kıyafetlerimizin mahvolmasının önüne geçiyor

Temizleme konusunda ise kesinlikle çok başarılı !
Tuvalet, banyo, lavabo, çaydanlık, çamaşır makinasında beyazları yıkamada her alanda oldukça iyi iş çıkardı

Hatta büyük peluş bir ayımı da yıkarken de kullandım meğer benim ayı bayağı akça pakçaymış :) Tüylerinde de asla bir bozulma olmadıNormalde annem yoğun kıvamlı çamaşır sularını başarısız bulur. Alışmış bol kepçe sulu çamaşır sularını kullanmaya, bunu kullandığından beri elinden düşürmüyor ve teyzemlere de tavsiye etti.

Benim çamaşır suyunda hassas olduğum bir diğer konu ise keskin kokuları oluyor. Çünkü alerjiğim, anında tıkanırım ve ciğerlerimde hissederim. Bunu kullandığımda bu sorunları yaşamadım


Benim en memnun kaldığım konulardan biri de, firmaya kayıtlı olan maillere kadınlar günü olsun anneler günü olsun tebrik mailleri atmaları. İlgili olan firmalara ayrı bir sempatim vardır, mesela bu görseldeki şirin ev kutuda deneme boy ürünler gönderip bir de kart atmaları ne ince bir jest !

Vissmate ürünlerine süpermarketlerde bulabilirsiniz.
İnstagram hesaplarını takip ederek kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Unknown

.

Nar Ecza

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Dur Gitme ! İki Dedikodunun Belini Kıralım :) Cevabımın mailinize gelerek bilgilendirilmek isterseniz sağ altta beni bilgilendir kutusunu tikleyin.